Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2010-11-19 13:12:29 4138

Erre. Elég dúrva.

A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-11-19 13:03:37 4137

Asta erre gondolsz?

 

"A kutyák gazdái az ebeket sétáltatták az erdőben, mikor a lövések dördültek. Azt nem látták ki lőtt, csak az állatok tetemét találták meg a fák között. A vadászok kilőhetik az erdőben kóborló ebeket, de csakis akkor, ha a gazdájuk nincs ott 200 méteres körzetben és a kutya vadat űz. A család állítja, erről szó sem volt, illetve a gazdáik is veszélybe kerülhettek volna, ezért feljelentést tettek a rendőrségen."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!