|
|
|
|
 |
asta
2010-11-19 13:12:29
|
4138
|
Erre. Elég dúrva. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-11-19 13:03:37
|
4137
|
Asta erre gondolsz?
"A kutyák gazdái az ebeket sétáltatták az erdőben, mikor a lövések dördültek. Azt nem látták ki lőtt, csak az állatok tetemét találták meg a fák között. A vadászok kilőhetik az erdőben kóborló ebeket, de csakis akkor, ha a gazdájuk nincs ott 200 méteres körzetben és a kutya vadat űz. A család állítja, erről szó sem volt, illetve a gazdáik is veszélybe kerülhettek volna, ezért feljelentést tettek a rendőrségen." |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|