|
|
|
|
 |
gombavadász
2010-11-20 23:02:24
|
4141
|
Most már újra működik a vadaszokduvadak@tvn.hu . :-) |
|
A hozzászólás:
 |
tangua
2010-11-19 08:39:17
|
4136
|
Az ebben a fórumban összegyűjtött tudnivalókat Gombavadász egykori topiktársunk összegyűjtötte egy honlapon, ami azóta sajnos nem elérhető. Megpróbáltam Gombavadászt elérni, hogy ismét közkincs lehessen. |
|
Előzmény:
 |
asta
2010-11-18 21:54:56
|
4135
|
Nahát a szokásos korrekt tájékoztatás a mi legkedvencebb szakértőnktől:O)) Köszi és engedelmeddel bekopiztam a border collies topicba, ahol sokan szembesültek a problémával.
Én is csodálkoztam, hogy senki nem indult be ettől az esettől, mert elég durva.
Azért érdekelne a véleményed azzal kapcsolatban is, hogy egyik topictársunk panszkodott, hogy déli 1 órakor sétáltatta póráz nélkül a kutyáját az erdőben túrista úton és egy vadász megfenyegette, hogy lelőhetik a kutyáját. Közölte vele, hogy a kutyát csak pórázon vezetheti a kijelőlt úton, de februárig még úgy sem.
Innen indult aztán meg a kérdések özöne az új kutyások részéről:O))) Akkor ajánlottam mindenkinek ezt a topicot.
Sanyoo! Én sem az újságokból, hanem az interneten tájékozódom - ott láttam és tényleg érdekes módon senki nem reagált. Elfásultunk volna?:O) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|