Keresés

Részletes keresés

gombavadász Creative Commons License 2010-11-20 23:02:24 4141

Most már újra működik a vadaszokduvadak@tvn.hu . :-)

A hozzászólás:
tangua Creative Commons License 2010-11-19 08:39:17 4136

Az ebben a fórumban összegyűjtött tudnivalókat Gombavadász egykori topiktársunk összegyűjtötte egy honlapon, ami azóta sajnos nem elérhető. Megpróbáltam Gombavadászt elérni, hogy ismét közkincs lehessen.

Előzmény:
asta Creative Commons License 2010-11-18 21:54:56 4135

Nahát a szokásos korrekt tájékoztatás a mi legkedvencebb szakértőnktől:O)) Köszi és engedelmeddel bekopiztam a border collies topicba, ahol sokan szembesültek a problémával.

 

 

Én is csodálkoztam, hogy senki nem indult be ettől az esettől, mert elég durva.

 

Azért érdekelne a véleményed azzal kapcsolatban is, hogy egyik topictársunk panszkodott, hogy déli 1 órakor sétáltatta póráz nélkül a kutyáját az erdőben túrista úton és egy vadász megfenyegette, hogy lelőhetik a kutyáját. Közölte vele, hogy a kutyát csak pórázon vezetheti a kijelőlt úton, de februárig még úgy sem.

 

Innen indult aztán meg a kérdések özöne az új kutyások részéről:O))) Akkor ajánlottam mindenkinek ezt a topicot.

 

 

Sanyoo! Én sem az újságokból, hanem az interneten tájékozódom - ott láttam és  tényleg érdekes módon senki nem reagált. Elfásultunk volna?:O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!