Keresés

Részletes keresés

kavescsesze Creative Commons License 2010-11-19 14:46:01 381

Köszi! Igen arra gondoltam.

 

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-11-17 20:40:44 380

Betadinnal ,vagy horgász sebfertőtlenítővel kezeld le! Nem lesz baja!

Előzmény:
kavescsesze Creative Commons License 2010-11-17 19:53:45 379

Köszönöm! a másik aranyhalas forumra is irtam de ide is elküdöm.

Még mindig egy kicsit tanácstalan vagyok. Ez a fehér kitüremkedés olyan mintha daganat lenne, és csak a  külső farokuszón türemkedik ki. Alánéztem a halnak és az uszony belsö részén nem is látszik. Csak ez az egy van rajta és csak ezen az egy halon. A neten nézegettem, a darakort kizárnám, mert csak ez az egy van rajta és ez is aránylag nagy, a  lymphocystis vírus-t találtam még ami talán illhet erre, de arra azt olvasom nincs gyógymód, csak ha 28-30 fokra emelem a viz hőfokát-de az kibirja az aranyhal? és még nem is vagyok benne biztos hogy ez a baj.

A fehér göb nem a pikkelyes részen van hanem az uszonyán. A többivel egy akváriumban volt korábban is (nem kereskedésböl vettem-hanem egy komlett akáriumot halakkal) azoknak semmi baja. Viselkedésben ennek a halnak sem látok semmi bajra utalót.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!