|
|
|
|
 |
kavescsesze
2010-11-19 14:46:01
|
381
|
Köszi! Igen arra gondoltam.
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
kavescsesze
2010-11-17 19:53:45
|
379
|
Köszönöm! a másik aranyhalas forumra is irtam de ide is elküdöm.
Még mindig egy kicsit tanácstalan vagyok. Ez a fehér kitüremkedés olyan mintha daganat lenne, és csak a külső farokuszón türemkedik ki. Alánéztem a halnak és az uszony belsö részén nem is látszik. Csak ez az egy van rajta és csak ezen az egy halon. A neten nézegettem, a darakort kizárnám, mert csak ez az egy van rajta és ez is aránylag nagy, a lymphocystis vírus-t találtam még ami talán illhet erre, de arra azt olvasom nincs gyógymód, csak ha 28-30 fokra emelem a viz hőfokát-de az kibirja az aranyhal? és még nem is vagyok benne biztos hogy ez a baj.
A fehér göb nem a pikkelyes részen van hanem az uszonyán. A többivel egy akváriumban volt korábban is (nem kereskedésböl vettem-hanem egy komlett akáriumot halakkal) azoknak semmi baja. Viselkedésben ennek a halnak sem látok semmi bajra utalót.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|