|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2010-11-17 17:26:57
|
195
|
Szia tedd nyilvánossá az imélcimed mert valaki akar segiteni!!Üdv Csaba |
|
Előzmény:
 |
luftburger
2010-11-16 18:52:33
|
194
|
Tudnál belinkelni egypár szerinted jó tervet? Ha te szigetelnéd mivel és kábé milyen vastag szigetelőanyaggal próbálkoznál? létezik olyan anyag amelyik hőszigetelni és vizszigetelni is tud egyben? Mielőtt bekapcsolódtam volna elolvastam az összes hozzászólást és erbe hozzászólásában szemet szúrt a rágcsálók elleni védelem (mármint nehogy kilyukasztják a hőszigetelést a föld alatt). Ez mivel tőrténhet? Mármint a védelem? Asszem egy hozzászóláshoz kicsit túl sok kérdés De nem megy a vonatunk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|