|
|
|
|
 |
asta
2010-11-17 17:46:42
|
4132
|
Történni történt, amit az újságokban is lehetett olvasni. Kilőttek egy mentő kutyát.
De nem ez az ok, hanem mert mindig jönnek új kutyások, akik előbb-utóbb belefutnak ebbe a problémába és ugyanúgy rácsodálkoznak, ahogy tettem én is az elején:O))
Ilyenkor mindig ajánlom ezt a topicot, ahol neked köszönhetően, szépen össze van gyűjtve minden info.
Úgy hallottam, vannak újabb szabályok is. Tudsz róluk valamit? Pl. az ilyen esetekben,mint a kutya kilövése a gazda közelében...?? |
|
A hozzászólás:
 |
tangua
2010-11-17 15:22:26
|
4131
|
Csak nem megint történt valami sajnálatos dolog? |
|
Előzmény:
 |
asta
2010-11-17 14:40:11
|
4130
|
Felhozom, mások okulására:O)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|