Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2010-11-17 17:46:42 4132

Történni történt, amit az  újságokban is lehetett olvasni. Kilőttek egy mentő kutyát.

 

De nem ez az ok, hanem mert mindig jönnek új kutyások, akik előbb-utóbb belefutnak ebbe a problémába és ugyanúgy rácsodálkoznak, ahogy tettem én is az elején:O))

Ilyenkor mindig ajánlom ezt a topicot, ahol neked köszönhetően, szépen össze van gyűjtve minden info.

 

Úgy hallottam, vannak újabb szabályok is. Tudsz róluk valamit? Pl. az ilyen esetekben,mint a kutya kilövése a gazda közelében...??

A hozzászólás:
tangua Creative Commons License 2010-11-17 15:22:26 4131

Csak nem megint történt valami  sajnálatos dolog?

Előzmény:
asta Creative Commons License 2010-11-17 14:40:11 4130

Felhozom, mások okulására:O))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!