|
|
|
|
 |
bergli
2010-11-17 17:26:57
|
195
|
Szia tedd nyilvánossá az imélcimed mert valaki akar segiteni!!Üdv Csaba |
|
A hozzászólás:
 |
luftburger
2010-11-16 18:52:33
|
194
|
Tudnál belinkelni egypár szerinted jó tervet? Ha te szigetelnéd mivel és kábé milyen vastag szigetelőanyaggal próbálkoznál? létezik olyan anyag amelyik hőszigetelni és vizszigetelni is tud egyben? Mielőtt bekapcsolódtam volna elolvastam az összes hozzászólást és erbe hozzászólásában szemet szúrt a rágcsálók elleni védelem (mármint nehogy kilyukasztják a hőszigetelést a föld alatt). Ez mivel tőrténhet? Mármint a védelem? Asszem egy hozzászóláshoz kicsit túl sok kérdés De nem megy a vonatunk. |
|
Előzmény:
 |
euzsol
2010-11-16 12:48:03
|
189
|
Üdv köreinkben! Hasonló cipőben járunk, én is új vagyok a témában, tervezgetek, fontolgatok. A digiszterekkel kapcsolatban, biztosan jobban jársz egy házilag készített, földbe süllyesztett betonfalú tartállyal, elég sok terv kering a neten.
Fontos a szigetelés és a fűtés. Mire szeretnéd használni a gázt? Én pl a gázkazánnak és a gázbojlernek termelnék elsősorban, aztán ha jól működik még egy generátor is szóbajöhetne. De egyenlőre bizonytalan vagyok a mostani lakhelyem miatt :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|