|
|
|
|
 |
bergli
2010-11-16 18:06:16
|
193
|
Nemértek a kőmüvesmunkához ezért nemis ugy tervezek:)).Csináltatni meg drága merthiszen ha minderre pézem lenne talán nemis biogázoznék.Egy tehenészetbe dolgozom néha(mostis) őket például nemérdekli ijesmi pedig aból a kb 150 tehenből biztos kijönne párködméter gáz:)).Meg lóvé is lenne rá pár milla.De akinek enyi pézevan inkább másra költ. |
|
A hozzászólás:
 |
luftburger
2010-11-16 17:24:32
|
191
|
Természetesen szemályesen szeretnék épiteni, csak a zsalu nem kis probléma. Irtam egy kinai gyártónak ár és miegymás után tudakozódva de árat nem tudtam meg. A zsalujuk és természetesen a technológiájuk eladását összekötik egy hétnapos Kinában lezajlandó tanfolyammal mármint a know-how elsajátitásával. És itt félbe is szakadt a levelezés, pedig továbbra is nagyon birizgálja a fantáziám. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2010-11-15 22:11:06
|
187
|
szia.Nemértem mér akarsz venni fermentáló tartájt?Mértnem inkább csinálsz?Nekemis ojasmi az elképzelésem tartáj ügyben csak kicsit továbbgondoltam..Én kisérletezem vele egy ideje de idáig nembirtam füteni mostmeg azért nemfütöm mert nemérek rá ráfigyelni.Öszeraktam egy kisérletet tisztán zöldből kb 1,5-hete és nemakar beindulni de ha desznyótrágyával csináltamvolna már rég termelne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|