|
|
|
|
 |
Szanki
2010-11-16 17:36:10
|
378
|
A szemének semmi baja, a teleszkópszem ilyen! A farkuszonyon sem látok semmi rendellenest, a tövénél a pikkelyek torlódnak, mert görbe a farok nyele! Ha gríz szerű pöttyöket, vagy lepedéket látsz rajta, akkor kell fertőtlenítő folyadék! Beírod a keresőbe, hogy "halbetegségek" , aztán a felkínált helyeken ott a megoldás! |
|
A hozzászólás:
 |
kavescsesze
2010-11-16 17:00:58
|
377
|
Köszi, már irtam is oda, hátha....
|
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-11-16 15:36:22
|
376
|
Szia!
Van aranyhalas topik, szerintem próbáld meg ott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|