Keresés

Részletes keresés

kavescsesze Creative Commons License 2010-11-16 14:26:09 374

a farokúszón

A hozzászólás:
kavescsesze Creative Commons License 2010-11-16 13:54:00 373

Sziasztok!

Légyszi segítsetek, mi baja az aranyhalamnak?

Pár napja vettem öket, 4 fekete teleszkópszemű, és ez az arany színű teleszkóp szemű.

Az aranynak az uszonyán van az a fehér valami. Hogy tudom meggyogyitani?

A szeme is nagyobb mint a feketéknek, ez normális?

Köszönöm!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!