Keresés

Részletes keresés

euzsol Creative Commons License 2010-11-12 22:56:16 185

Köszönönjük! Igen, mindenki jól van :) Igen, sajnos a gázrendszernél kötelező állítani a gyújtáson elvileg, na meg a CO2.

 

Nem egyszerű fejszébe vágtuk a fejszénket. Bár én most elég keveset fogok tudni ezzel foglalkozni sajnos. Jönnek az új projektek ...

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2010-11-11 18:16:55 184

Gratula a lányhoz reméljük mindenki jólvan?!Az én lányom már 4-éves elmult(öregszem).

 

Na igen megy a motor de csak ha bemelegyszik benzinen és utána már megy.De,gyenge mint a harmat de ha több gázt adok rögtön lefullad söt ha kicsit de csak éppen fékezek rajta a főtengejnél szinte röktön leáll..ÁÁáá nemértem már ezt!!:-((((Benzinen erös.Még fogok a másik motron kompresziót növelni meg szerintem annak állitható a gyujtása is majd meglátjuk..Én nemtom,eléggé jól értek a motorokhoz de már kezdek tanácstalan lenni,mert ha enyire érzékeny a gáz levegő keverékre,mert nagyon az szinte csak egy fordulatszámtartományba megy akkor pl: ha generátort hajt és kap egy nemvárt terhelést szinte azonnal lefog állni nemhogy jobban pörögne..Nagyon nagyon utban van a co2!!!!!!!!

Előzmény:
euzsolt Creative Commons License 2010-11-11 10:26:45 183

Fejlemény van nálam is, megszületett a kislányom :)

 

Szuper, hogy a karburálás sikerült :) Ez nagyon bíztatóan hangzik. Az áramfelhasználás egy érdekes dolog, elviekben szerintem, ha betáplálsz x W-ot, akkor az x alatti mennyiségig nem fog pörögni az óra, de ki kellene próbálni. Hogy visszafelé nem pörög az szinte biztos :)

 

A vízgőz tunningos motor szerintem nagyon megkomplikálja a dolgot, ha egy kicsit több széndioxidot kap, sokkal könnyebben befulladhat. Olvastam erről régebben, de szerintem, ha a gázban levő vízet nem csapatjuk le, az bőven elég lehet.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!