|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Zoltanuss
2010-11-11 17:56:24
|
29
|
Hogy Te milyen ósdi fogalmakat használsz !
Mikor szocializálódtál ??
Háziúr ???
Ez egy régi ,elkoptatott, hamis kifejezés, kár egyáltalán ilyent felhozni ! A felmondás megállapodás kérdése, praktikusan 1 hónap. Sok bérlő még ezt se tudja kivárni, ha metnéke van , viszket a feneke, megy ahogy tud.
Vagy úgy gondolod a bérlőnek nincs kötelezettsége ?
A határozott idejű bérlés nem lakás céljára szolgáló ingatlanoknál (iroda, műhely, üzlet stb.) szokásos , praktikus bevett szokás ! |
|
Előzmény:
 |
Mr. Lentil
2010-11-04 01:46:59
|
28
|
| Határozatlan időre nem nagyon érdemes kötni, mert akkor tényleg fölmondhat a háziúr alkalmatlan időpontban. Mondjuk három hónap szokott lenni a felmondás, de semmi nem zárja ki, hogy ez pl 6 hónap legyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|