Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zoltanuss Creative Commons License 2010-11-11 17:56:24 29

 Hogy Te milyen ósdi fogalmakat használsz !

 Mikor szocializálódtál  ??

 Háziúr  ???

 Ez egy régi ,elkoptatott, hamis kifejezés, kár egyáltalán ilyent felhozni  ! A felmondás megállapodás kérdése, praktikusan 1 hónap.  Sok bérlő még ezt se tudja kivárni, ha metnéke van , viszket a feneke, megy ahogy tud.

 

 Vagy úgy gondolod a bérlőnek nincs kötelezettsége ?

 

 A határozott idejű bérlés nem lakás céljára szolgáló ingatlanoknál (iroda, műhely, üzlet stb.) szokásos , praktikus bevett szokás !

Előzmény:
Mr. Lentil Creative Commons License 2010-11-04 01:46:59 28
Határozatlan időre nem nagyon érdemes kötni, mert akkor tényleg fölmondhat a háziúr alkalmatlan időpontban. Mondjuk három hónap szokott lenni a felmondás, de semmi nem zárja ki, hogy ez pl 6 hónap legyen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!