Keresés

Részletes keresés

Akarkij Creative Commons License 2010-11-11 22:30:16 413

"Az SZDSZ és az MSZP mivel támogatja /támogatta a szegényeket?

Majd ha a  budakeszi uton lévő L Jne ált+közép suliba is felveszik a vidéki csoró kisfiúkat és kislányokat akkor kezdhetünk beszélgetni."

 

Nem teljesen értem, hogy jönnek ide a pártok, illetve a lauder. A pártok vagyonát is zárolhatják nyugodtan, bár nem nézem ki a fideszből, hogy a saját pénzét zárolja.

 

 

"Mert a topikoló erősen két -három egyházra céloz: Katolikus, Református és Evangélikus.  Csakhogy az országért ez a három Eház tett a legtöbbet."

 

Ezért az országért nem az egyházak, hanem az emberek tették a legtöbbet, azok az emberek, akik megint a legtöbb adót fizetik, miközben az egyházak megint röhögnek a szegényeken, akik kifizetik helyettük is a cehhet, csak hogy nekik jó legyen. Egyébként pedig nem foglalkozok konkrétan egy-egy egyázzal vagy felekezettel, mert én vagyonról és adóról beszélek, nem hittételről - innen nézve pedig mindegyik egyház egyforma - kap pénzt az államtól és adómentességet élvez, amikor gazdasági vészhelyzet van és olyan megszorítást igyekeznek az emberek nyakába szórni, amilyen itt még nem nagyon volt

Tafkó Birgut Creative Commons License 2010-11-11 14:22:52 367

"Az SZDSZ és az MSZP mivel támogatja /támogatta a szegényeket?"

 

Amivel a Fidesz meg a Kdnp...

Törölt nick Creative Commons License 2010-11-11 14:14:41 364

"Lásd MAL Zrt 10 millióért vettek egy több 10 milliárdos céget."

 

100,000 (azaz egyszázezer) forintért Videotont, az mehet?

Már itt se vagyok Creative Commons License 2010-11-11 14:09:35 362

"A szegényeknek pénzt és tűzelőt osztogatnak."

 

Hol?

 

Van a környékünkön néhány igazán szegény, meg szeretném lepni őket az ilyen jó hírrel.

 

(Esztergom és környéke, vallásilag eléggé frekventált.)

A hozzászólás:
WasLos? Creative Commons License 2010-11-11 13:43:13 357

fáj, hogy elveszik az mszp hitbizományából a lovét.

 

Az egyházak támogatják a szegényeket: Karitász, iskolák, otthonok stb. A szegényeknek pénzt és tűzelőt osztogatnak. Ya ez nem annyira publikus, mint kéne.

 

Az SZDSZ és az MSZP mivel támogatja /támogatta a szegényeket?

Majd ha a  budakeszi uton lévő L Jne ált+közép suliba is felveszik a vidéki csoró kisfiúkat és kislányokat akkor kezdhetünk beszélgetni.

Mert a topikoló erősen két -három egyházra céloz: Katolikus, Református és Evangélikus.  Csakhogy az országért ez a három Eház tett a legtöbbet.

 

Inkább azokkal foglalkozzon a topiknyitogató akkor milliárdos vagyonokat siboltak el. : Lásd MAL Zrt 10 millióért vettek egy több 10 milliárdos céget.

Előzmény:
Akarkij Creative Commons License 2010-11-10 20:31:53 351

Drága topiclátogatok!

 

Nem figyelek kicsit, és máris elszabadul a vallásos őrület. De az alapkérdésről senki nem beszél - mégpedig arról, hogyan engedhető meg ilyen nehéz időszakban, amikor 3 millió ember öregnapjaira félretett pénzéhez kell nyúlnia az államnak, hogy adómentességet és több tízmilliárdos állami támogatás nyújtson az egyházaknak, ahelyett hogy kőkeményen adóztatná őket is, mint mindenki mást.

 

Persze, értem én a gondolkodásotokat, dögöljön meg többmillió ember, mensték meg az országot az ő félretett pénzükből, csak az egyházaknak jó legyen. Egy 6-os karton ministráns-kisfiút ne adjanak össze pluszba a magyarok hetente az egyházaknak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!