|
|
|
|
 |
nettomazsola
2010-12-07 09:42:16
|
1049
|
persze, csak ne sokat. figyeld, h ne legyen "dugulasa" ( szorulasa). van amelyik kutyanak egyaltalan nincs, van akinek minimalis csonttol is. |
|
A hozzászólás:
 |
fidelite
2010-11-10 14:33:02
|
1048
|
hentesnél kapható "marha húsos csontként" aposztrofált cucc is adható nyersen? Van rajta hús de inkább csontból áll. |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2010-10-07 07:30:38
|
1047
|
ez a szilankosra töres legenda - allitolag. csak a kapirgalos baromfira igaz, nem arra amit mar par honaposan levagnak. ennek ellenere combcsontot sosem adtam - bar ismerek kutyat aki egesz eleteben ropogtatta. far-hat, nyak, "oldalas csont" + es föleg a marhahusnak az a kemeny "porcogo" v mifene ami a "leveshus"ban van. feher, kemeny, porc. nyulat soha eletemben, de leginkabb azert, mert nalam az nem jön be a lakasba.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|