Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-11-09 16:49:49 368

Horgássz otthon, fogd meg! Az uradat meg büntesd rendesen, ha ilyeneket tesz! Lődd ki légpuskával a halat, ha másképp nem megy!

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-11-09 16:42:02 367

Szia Szanki!

Köszi a képeket :-) Járok én a többi topikba is és láttam már a gyönyörű halaidat (meg a többiekét is), csak oda még nem írtam. Majd egyszercsak összeszedem magam és fogok oda is :-) Sajna mostanság alig vagyok a neten, mert a hülye faleveleket kell az utcán meg az udvaron szedegetni és utána már fáradt vagyok mindenhez... Viszont új hír, hogy a lüke uram hozott a tóba vörösszárnyú kicsi keszegeket, egy sügért, egy kárászt és egy-két snecit a ráckevei Dunáról. Nem mondanám, hogy örültem neki, de ez van. Így most a táp mellé csontit is kapnak a halak és azt a koik is imádják. A sügérnek meg aztán végképp nem örültem, mert nem szeretném, ha megenné a jövőbeli szaporulatot, de már bekerült a tóba az is (a genya betette amig dolgozni voltam)... majd tavasszal valahogy titkosan megpróbálom kiszedni és új helyet keresni neki. Van tőlünk kb. 300 méterre egy kristálytiszta patak, majd oda beengedem...

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-11-08 19:30:00 366

Még egy picit:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!