|
|
|
|
 |
sas47
2010-11-25 01:13:10
|
4093
|
Szevasz!
Én is ebben a "cipöben" járok,szeretném,ha elküldenéd a használati utasítását a Fujifilm S 7000 nek.
Elöre is köszönöm! |
|
 |
aappaa133
2010-11-14 20:04:15
|
4091
|
Nagyon köszönöm a segítséget!Én is csak ritkán járok errefelé,de még időben megtaláltam az üzenetedet. Sikeresen letöltöttem,kicsomagoltam.Már-már nem is reménykedtem , és íme teljes í siker!!! Köszi mégegyszer !
aappaa133 |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
aappaa133
2010-11-07 14:25:31
|
4088
|
Sajna úgy néz ki ez a fórum meghalt. Kár!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|