Keresés

Részletes keresés

sas47 Creative Commons License 2010-11-25 01:13:10 4093

Szevasz!

 

Én is ebben a "cipöben" járok,szeretném,ha elküldenéd a használati utasítását a Fujifilm S 7000 nek.

 

Elöre is köszönöm!

aappaa133 Creative Commons License 2010-11-14 20:04:15 4091

Nagyon köszönöm a segítséget!Én is csak ritkán járok errefelé,de még időben megtaláltam az üzenetedet. Sikeresen letöltöttem,kicsomagoltam.Már-már nem is reménykedtem , és íme teljes í siker!!!   Köszi mégegyszer !

 

aappaa133

A hozzászólás:
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010-11-07 20:11:27 4089

Küldtem e-mail-t !

Előzmény:
aappaa133 Creative Commons License 2010-11-07 14:25:31 4088

Sajna úgy néz ki ez a fórum meghalt.      Kár!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!