|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
posthero
2010-11-07 08:00:35
|
403
|
küldtem mailt! |
|
Előzmény:
 |
bestpixel
2010-11-05 10:01:16
|
402
|
Utolsó figyelmeztetés! ;)
Modellfotó workshop holnap, szombaton délután a Fotósképzőben! Részletek itt!
Érdemes eljönni (azoknak is, akik már voltak hasonló oktatáson!), mert - profi körülmények között, profi eszközökkel lehet tanulni,- meg lehet ismerni a legjobb stúdiófelszerelést,- nagyon kedvező az ár/érték arány: a profi modellen és sminkesen kívül még rengeteget lehet tanulni is,- a részvételi díj egy egyszerű fotózáskor csak egy sminkes honoráriumára elég,- profi fotókkal lehet bővíteni a portfóliót,- minden fotózáson más és más új képek születnek, amikből sosem elég, - nem utolsó sorban: egy vidám fotós társasággal lehet értelmesen eltölteni egy délutánt, miközben kreatív munka is folyik, ami csak jó hatással lehet a karrierre, közérzetre és egészségre! ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|