Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2010-11-07 08:00:35 403

küldtem mailt!

Előzmény:
bestpixel Creative Commons License 2010-11-05 10:01:16 402

Utolsó figyelmeztetés! ;)

 

Modellfotó workshop holnap, szombaton délután a Fotósképzőben! Részletek itt!

 

Érdemes eljönni (azoknak is, akik már voltak hasonló oktatáson!), mert - profi körülmények között, profi eszközökkel lehet tanulni,- meg lehet ismerni a legjobb stúdiófelszerelést,- nagyon kedvező az ár/érték arány: a profi modellen és sminkesen kívül még rengeteget lehet tanulni is,- a részvételi díj egy egyszerű fotózáskor csak egy sminkes honoráriumára elég,- profi fotókkal lehet bővíteni a portfóliót,- minden fotózáson más és más új képek születnek, amikből sosem elég, - nem utolsó sorban: egy vidám fotós társasággal lehet értelmesen eltölteni egy délutánt, miközben kreatív munka is folyik, ami csak jó hatással lehet a karrierre, közérzetre és egészségre! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!