Keresés

Részletes keresés

Ulficsek Creative Commons License 2010-11-06 13:44:56 333

Kedves Masai!  Nagyon aranyos vagy,köszönöm!Ma jelentkezett az érdeklődő : o)))  Milyen jó hogy írtál!Olyan nehéz megválni ezektől a cirmókoktól,még akkor is , ha tudom, hogy jó helyre mennek. 

A hozzászólás:
masai01 Creative Commons License 2010-11-06 12:14:02 332

Szia ulficsek!

Gyönyörűek a cicák:) szívem szerint lecsapnék rá...

Előzmény:
Ulficsek Creative Commons License 2010-11-05 09:30:05 331

Sziasztok.Az I-alomból megmaradt  2 kék cicám, augusztus 2-án születtek.Úgy volt, hogy külföldre mennek, de lemondták őket, inkább tavasszal  .Azért írok ide, mert volt egy nagyon szomorú tapasztalatom (és tanulságos!),itt  viszont mindig találkozok a cicukáimmal.A kisfiunak az a baja, hogy csak az egyik heréje szállt le,ami anyagiakban azt jelenti, h. az ivartalanítása drágább lesz, mert ha addig nem száll le, nagyobb műtét lesz mint a sima ivartalanítás. A kislány is nagyon szép.Cicumicoon és Karav   kék cicáinak féltestvérei.Szívem szerint nem választanám el a testvéreket.Maine Coon topik lakó vagyok    indafotó.hu/ulficsek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!