|
|
|
|
 |
masai01
2010-11-06 12:14:02
|
332
|
Szia ulficsek!
Gyönyörűek a cicák:) szívem szerint lecsapnék rá... |
|
A hozzászólás:
 |
Ulficsek
2010-11-05 09:30:05
|
331
|
Sziasztok.Az I-alomból megmaradt 2 kék cicám, augusztus 2-án születtek.Úgy volt, hogy külföldre mennek, de lemondták őket, inkább tavasszal .Azért írok ide, mert volt egy nagyon szomorú tapasztalatom (és tanulságos!),itt viszont mindig találkozok a cicukáimmal.A kisfiunak az a baja, hogy csak az egyik heréje szállt le,ami anyagiakban azt jelenti, h. az ivartalanítása drágább lesz, mert ha addig nem száll le, nagyobb műtét lesz mint a sima ivartalanítás. A kislány is nagyon szép.Cicumicoon és Karav kék cicáinak féltestvérei.Szívem szerint nem választanám el a testvéreket.Maine Coon topik lakó vagyok indafotó.hu/ulficsek |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|