Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2010-11-03 19:42:16 133
A klasszikust:
18-55 IS + 55-250 IS (száz rugóból simán megvan), esetleg stigma 17-70 + valami spéci (egynyócas ötvenes, vagy kettónyócas makró)
Előzmény:
Dooqu Creative Commons License 2010-11-02 23:52:39 132
Mit ajánlanátok egy most kezdő fényképésznek?

Most felvételizem a főiskolára, van egy 40D-m most kezdek tanulni fotózni milyen objektívet ajánlotok? a 17-55 öt ajánlották de nincs rá pénzem:S

Előre is köszönöm a válaszotokat

Üdv.Gergő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!