Keresés

Részletes keresés

fafinka Creative Commons License 2011-01-13 11:42:20 344

Szia!

Tudom, hogy nem a legfrissebb a hozzászólásod, de egy próbát megér: megvan még a cicád? Minket érdekelne!!! Ha megvan, mi az, amit tudni lehet róla? Miért válsz meg tőle? A gyerekeket szereti?

Válaszodat, ha lehetséges, kérlek a fafinka@freemail.hu címre küldd! Köszönettel, Zsuzsa

A hozzászólás:
Catys Creative Commons License 2010-11-03 18:24:06 330
Szeretnék egy szerető gazdit keresni 5 éves nőstény cicámnak. Csak egyedüli cicaként és kizárólag lakásba tudom adni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!