|
|
|
|
 |
fafinka
2011-01-13 11:42:20
|
344
|
Szia!
Tudom, hogy nem a legfrissebb a hozzászólásod, de egy próbát megér: megvan még a cicád? Minket érdekelne!!! Ha megvan, mi az, amit tudni lehet róla? Miért válsz meg tőle? A gyerekeket szereti?
Válaszodat, ha lehetséges, kérlek a fafinka@freemail.hu címre küldd! Köszönettel, Zsuzsa |
|
A hozzászólás:
 |
Catys
2010-11-03 18:24:06
|
330
|
Szeretnék egy szerető gazdit keresni 5 éves nőstény cicámnak. Csak egyedüli cicaként és kizárólag lakásba tudom adni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|