|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
BeeTm
2010-11-01 22:05:14
|
24357
|
| Bicskakulcson külön van dedikált csomagtérnyitó gomb (már amelyiken),ami csak a csomagtartót pattintja föl és a többi ajtó zárva marad. |
|
Előzmény:
 |
speedlight
2010-11-01 20:59:35
|
24355
|
Apukám is elő szokta adni időnként ezt a történetet különféle verziókban... :)))
A legjobb az volt, amikor járó motorral zárta bele a kulcsot a kocsiba, valami éjszakai időpontban kint a határban.
Én, ha a csomagtartóban matatok, mindig benne hagyom a kulcsot a csomagtartó zárjában. Ott lifeg amíg pakolok. Aztán ha lecsukom, be is zárom a kulccsal. De ha beletenném a csomagtartóba a kulcsot mégis pakolás közben, akkor se záródna be amikor lecsukom, mert csak a kulccsal lehet bezárni.
A Tiéd gondolom olyan, hogy az utastérből nyitható a csomagtartó is, mint a motorháztető, igaz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|