Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2010-11-01 21:43:43 160
Hát ha ugynézzük növényi teljesen,mert a desznyóim csak gabonafélén élnek meg zöldön néha a ganyéba meg szalma van kicsi.Tehát növényi:)).De ha jólsejtem te arragondolsz amit mostis kaszálhatnék az árpatarlómon kocsiszámra:fajin zöld árpakelés????
A hozzászólás:
cavecat Creative Commons License 2010-11-01 21:38:17 159
ajjaj.
valsz túl sok a nitrogén, és kevés a szén.
a szén-nitrogén arány szintén érzékeny pontja a baktérium-ökoszisztémának, a sok nitrogén árt a metántermelőknek.

tegyél bele növényt, attól javul a C:N arány. fűnyírás, kaszálás, parlagfű, konyhai zöldségmaradék (vagy azt a cocák kapják? :)), meg ami akad. A lényeg, hogy növényi eredetű legyen.
Előzmény:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 21:18:40 155
disnyó ganyé fris meg érett meg egy kis zöld.a friss ganyé a több a másik kettőő majdne egyenlő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!