|
|
|
|
 |
cavecat
2010-11-01 21:38:17
|
159
|
ajjaj. valsz túl sok a nitrogén, és kevés a szén. a szén-nitrogén arány szintén érzékeny pontja a baktérium-ökoszisztémának, a sok nitrogén árt a metántermelőknek.
tegyél bele növényt, attól javul a C:N arány. fűnyírás, kaszálás, parlagfű, konyhai zöldségmaradék (vagy azt a cocák kapják? :)), meg ami akad. A lényeg, hogy növényi eredetű legyen. |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2010-11-01 21:18:40
|
155
|
| disnyó ganyé fris meg érett meg egy kis zöld.a friss ganyé a több a másik kettőő majdne egyenlő |
|
Előzmény:
 |
erbe
2010-11-01 21:06:31
|
152
|
| Kis mennyiségű víz csak kevés CO2-t tud elnyelni, telítődik. Köbméteres tartály, vagy folyamatos csere kellene. Az a buborékoztató-mosó a magávalragadott szilárd részecskék miatt kell. Nálad túl magas lehet a CO2 arány. Mi az alapanyag? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|