Keresés

Részletes keresés

cavecat Creative Commons License 2010-11-01 21:33:59 157
75:25, és akkor nagggyon pöpecül dolgoznak a kis mikrobáid...

az optimális baktérium-összetételt nem olyan egyszerű fenntartani, mert pont a metántermelők a legérzékenyebbek - rájuk kell odafigyelni nagyon.
sokat segít pl. a keverés, és a nagyjából konstans hőmérséklet.
csak ehhez persze energiát kell befektetni (fűtő, keverő), de lehet, hogy megérné...
A hozzászólás:
euzsol Creative Commons License 2010-11-01 21:16:54 154
Mi a legoptimálisabb? Olvastam, hogy 1 m3 tiszta gázhoz ugyanennyi Co2-t kell elnyeletni. Mennyire javítható ez az arány?
Előzmény:
erbe Creative Commons License 2010-11-01 21:06:31 152
Kis mennyiségű víz csak kevés CO2-t tud elnyelni, telítődik. Köbméteres tartály, vagy folyamatos csere kellene. Az a buborékoztató-mosó a magávalragadott szilárd részecskék miatt kell. Nálad túl magas lehet a CO2 arány. Mi az alapanyag?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!