|
|
|
|
 |
cavecat
2010-11-01 21:33:59
|
157
|
75:25, és akkor nagggyon pöpecül dolgoznak a kis mikrobáid...
az optimális baktérium-összetételt nem olyan egyszerű fenntartani, mert pont a metántermelők a legérzékenyebbek - rájuk kell odafigyelni nagyon. sokat segít pl. a keverés, és a nagyjából konstans hőmérséklet. csak ehhez persze energiát kell befektetni (fűtő, keverő), de lehet, hogy megérné... |
|
A hozzászólás:
 |
euzsol
2010-11-01 21:16:54
|
154
|
| Mi a legoptimálisabb? Olvastam, hogy 1 m3 tiszta gázhoz ugyanennyi Co2-t kell elnyeletni. Mennyire javítható ez az arány? |
|
Előzmény:
 |
erbe
2010-11-01 21:06:31
|
152
|
| Kis mennyiségű víz csak kevés CO2-t tud elnyelni, telítődik. Köbméteres tartály, vagy folyamatos csere kellene. Az a buborékoztató-mosó a magávalragadott szilárd részecskék miatt kell. Nálad túl magas lehet a CO2 arány. Mi az alapanyag? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|