|
|
|
|
 |
bergli
2010-11-01 21:27:40
|
156
|
| és ha mondjuk 10barra nyomja az ember hány fok kell hogy fojjon?? |
|
A hozzászólás:
 |
euzsol
2010-11-01 21:09:56
|
153
|
| igen rosszul mondtam. 5-6 báron már folyósítható, de ehhez nagy hűtés kell. Szobahőmérsékleten valóban 50bar körül van. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2010-11-01 20:36:22
|
148
|
| na várjá várjá,asztmondod hogy a co2 5-6 bárnál csepfojósodik??Akor a co2-palackomba mérvan 100bar nyomás?A metán aszem 250bár körül csepfojósodik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|