Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2010-11-01 21:27:40 156
és ha mondjuk 10barra nyomja az ember hány fok kell hogy fojjon??
A hozzászólás:
euzsol Creative Commons License 2010-11-01 21:09:56 153
igen rosszul mondtam. 5-6 báron már folyósítható, de ehhez nagy hűtés kell. Szobahőmérsékleten valóban 50bar körül van.
Előzmény:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 20:36:22 148
na várjá várjá,asztmondod hogy a co2 5-6 bárnál csepfojósodik??Akor a co2-palackomba mérvan 100bar nyomás?A metán aszem 250bár körül csepfojósodik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!