Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2010-11-01 21:18:40 155
disnyó ganyé fris meg érett meg egy kis zöld.a friss ganyé a több a másik kettőő majdne egyenlő
euzsol Creative Commons License 2010-11-01 21:16:54 154
Mi a legoptimálisabb? Olvastam, hogy 1 m3 tiszta gázhoz ugyanennyi Co2-t kell elnyeletni. Mennyire javítható ez az arány?
A hozzászólás:
erbe Creative Commons License 2010-11-01 21:06:31 152
Kis mennyiségű víz csak kevés CO2-t tud elnyelni, telítődik. Köbméteres tartály, vagy folyamatos csere kellene. Az a buborékoztató-mosó a magávalragadott szilárd részecskék miatt kell. Nálad túl magas lehet a CO2 arány. Mi az alapanyag?
Előzmény:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 20:59:02 151
Nekem nemmegy vele rendesen a motor sajna.Ezt a vizen átbuborékoztatást hogyértsem??Nállam pl a buborékoztató is nyomás alatt van mint a tartáj kb 1bar  de nemtünt fel hogy javulna az égés a mosás miatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!