|
|
|
|
 |
bergli
2010-11-01 21:18:40
|
155
|
| disnyó ganyé fris meg érett meg egy kis zöld.a friss ganyé a több a másik kettőő majdne egyenlő |
|
 |
euzsol
2010-11-01 21:16:54
|
154
|
| Mi a legoptimálisabb? Olvastam, hogy 1 m3 tiszta gázhoz ugyanennyi Co2-t kell elnyeletni. Mennyire javítható ez az arány? |
|
A hozzászólás:
 |
erbe
2010-11-01 21:06:31
|
152
|
| Kis mennyiségű víz csak kevés CO2-t tud elnyelni, telítődik. Köbméteres tartály, vagy folyamatos csere kellene. Az a buborékoztató-mosó a magávalragadott szilárd részecskék miatt kell. Nálad túl magas lehet a CO2 arány. Mi az alapanyag? |
|
Előzmény:
 |
bergli
2010-11-01 20:59:02
|
151
|
| Nekem nemmegy vele rendesen a motor sajna.Ezt a vizen átbuborékoztatást hogyértsem??Nállam pl a buborékoztató is nyomás alatt van mint a tartáj kb 1bar de nemtünt fel hogy javulna az égés a mosás miatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|