Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-11-01 20:14:38 24351
De legalább jól telt a napod és fogtál is halat! ;-)
Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2010-11-01 19:17:48 24344
De jó Neketek. Pénteken dolgozás, szombaton fokozott házifeladatok, vasárnap temetőkörjárat (rohanva). Ma kiszabadultam, de Mártély inkább horgászásra volt jó reggel. Fogtam vagy 3-4 m-nyi csukát, ebből hazajött 90 cm, kicsit nehezen. Mint gondos ember szépen beraktam a cuccom a kocsi csomagtartójába, majd a ráhullott leveleket lesöpörtem a kocsiról, csak mielőtt lecsuktam a csomagtartót szépen beleraktam kulcsot. Hát finoman szólva ku.....a kizártam magam az autóból. Ilyen vagyok én! De semmi baj, jó kis várakozás után fotósok tűntek föl a parton, szépen hazafurikáztak, a pótkulcsér, és így már 1 óra helyett fél 5-re haza is értem. Itt is nagyon köszönöm a taxit. És itt a bezárt kulcs a szabadulás után. Kérem nyugodtan röhögni, más hülyeségén lehet a legjobban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!