Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-11-01 20:13:33 24350
Ja, még a szombat is nagyon jó volt, ill. lett volna, ha nincs más dolog. ;-)
Előzmény:
tlight Creative Commons License 2010-11-01 17:44:19 24343
Ja szerintem is... de a legdurvább az péntek volt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!