Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2010-11-01 20:24:38 146
ok,csag gondoltam a kis szifonokhoz való patronról van szó mert érdekeltvolna a nyomás érték ami benne van,más ügyből kifojólag..
A hozzászólás:
euzsol Creative Commons License 2010-11-01 20:06:59 144
Széndioxid-Co2 Ezek valók a szódagépeinkbe, amiket szintén forgalmazunk.
Előzmény:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 20:05:51 143
mijen patront töltesz????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!