|
|
|
|
 |
euzsol
2010-11-01 20:06:59
|
144
|
| Széndioxid-Co2 Ezek valók a szódagépeinkbe, amiket szintén forgalmazunk. |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2010-11-01 20:05:51
|
143
|
| mijen patront töltesz???? |
|
Előzmény:
 |
euzsol
2010-11-01 19:50:23
|
141
|
Igen ez tény, akartam is kérdezni, hogy mi lehetett érezhető a metánon kívül, mert a CO és a CO2 is színtelen-szagtalan :) Egyébként közvetlenül nem halni bele, én patrontöltéskor rengeteget lélegzek be, a gond akkor van, ha eléri azt a szintet, amint elájulsz, mert akkor összeesel és ha senki sem tud kivinni a zárt légtérből. Ekkor azonnal megfulladsz, hisz a CO és Te is a talajszinten rekedsz a súly miatt. Jól szellőző légtérben vagy nyílt terepen gyakorlatilag veszélytelen.
bergli:
köszönöm a gratulát. Visszatérve tényleg ne lélegezd be, mert számos baktérium is lehet a gázban, mint sztafilococcus, szalmonella, stb ...
Egyébként nem szabad elkeseredni, folyamatosan keresni kell, az interneten minden megtalálható, kérdés milyen kulcsszóval keresünk, esetleg asszociációval.
Kíváncsi lennék mekkora nyomáson köthető meg a CO aktívszénnel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|