Keresés

Részletes keresés

euzsol Creative Commons License 2010-11-01 20:06:59 144
Széndioxid-Co2 Ezek valók a szódagépeinkbe, amiket szintén forgalmazunk.
A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 20:05:51 143
mijen patront töltesz????
Előzmény:
euzsol Creative Commons License 2010-11-01 19:50:23 141
Igen ez tény, akartam is kérdezni, hogy mi lehetett érezhető a metánon kívül, mert a CO és a CO2 is színtelen-szagtalan :) Egyébként közvetlenül nem halni bele, én patrontöltéskor rengeteget lélegzek be, a gond akkor van, ha eléri azt a szintet, amint elájulsz, mert akkor összeesel és ha senki sem tud kivinni a zárt légtérből. Ekkor azonnal megfulladsz, hisz a CO és Te is a talajszinten rekedsz a súly miatt. Jól szellőző légtérben vagy nyílt terepen gyakorlatilag veszélytelen.

bergli:

köszönöm a gratulát. Visszatérve tényleg ne lélegezd be, mert számos baktérium is lehet a gázban, mint sztafilococcus, szalmonella, stb ...

Egyébként nem szabad elkeseredni, folyamatosan keresni kell, az interneten minden megtalálható, kérdés milyen kulcsszóval keresünk, esetleg asszociációval.

Kíváncsi lennék mekkora nyomáson köthető meg a CO aktívszénnel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!