Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2010-11-01 20:02:32 24347
Kösz, de akkor még úgy tudtam, hogy a zsebembe van.
Előzmény:
kardosprof Creative Commons License 2010-11-01 19:35:39 24345
jó kis nap volt :)
de meg vátrunk volna mi is ha szólsz hogy benn hagyod a kulcsot na jó ez csak vicc volt XD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!