Keresés

Részletes keresés

peterch Creative Commons License 2010-11-01 20:18:32 145
Egyezzunk meg, hogy Te csak CO2-vel dolgozol patrontoltesnel.:)
Keress ra a CO-ra a neten es rajosz, hogy nem a szazalek a meghatarozo, hanem a veredben levo mennyiseg .Mivel nincs helye az oxigennek, hogy lekotodjon, igy szepen leall az oxigen ellatas. Sajnos a CO-t nem lehet olyan egykonnyen ravenni, hogy tavozzon a verbol.:(
bergli Creative Commons License 2010-11-01 20:05:51 143
mijen patront töltesz????
A hozzászólás:
euzsol Creative Commons License 2010-11-01 19:50:23 141
Igen ez tény, akartam is kérdezni, hogy mi lehetett érezhető a metánon kívül, mert a CO és a CO2 is színtelen-szagtalan :) Egyébként közvetlenül nem halni bele, én patrontöltéskor rengeteget lélegzek be, a gond akkor van, ha eléri azt a szintet, amint elájulsz, mert akkor összeesel és ha senki sem tud kivinni a zárt légtérből. Ekkor azonnal megfulladsz, hisz a CO és Te is a talajszinten rekedsz a súly miatt. Jól szellőző légtérben vagy nyílt terepen gyakorlatilag veszélytelen.

bergli:

köszönöm a gratulát. Visszatérve tényleg ne lélegezd be, mert számos baktérium is lehet a gázban, mint sztafilococcus, szalmonella, stb ...

Egyébként nem szabad elkeseredni, folyamatosan keresni kell, az interneten minden megtalálható, kérdés milyen kulcsszóval keresünk, esetleg asszociációval.

Kíváncsi lennék mekkora nyomáson köthető meg a CO aktívszénnel.
Előzmény:
peterch Creative Commons License 2010-11-01 19:34:38 138
Szia !

Nem okoskodasbol, de ha CO volna benne es Te azt lelegezned, mar nem lett volna idod ide irni. Ugyanis a CO szagtalan ,iztelen, szintelen gaz, aminek az a nagy baja, hogy az oxigen helyet lekoti a veraramban, tehat szepen lassan fajdalom mentesen meghalsz.:(
Amit erzel, az a CO2, de az sem a legjobb a belelegzesre.

Bocsi, hogy belekotyogtam!

Udv , Peter.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!