|
|
|
|
 |
peterch
2010-11-01 19:44:31
|
140
|
Ha mar belekotyogtam. Nem lehetne a vezeteken egy reszt lehuteni? Igy a gazban levo vizpara kicsapodna. Vagy akar a tarolot is hideg kutvizzel huteni es az aljara egy gyujtot tenni es ott lecsapolni a vizet? |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2010-11-01 19:40:53
|
139
|
| Gratula a babához!!!Már akartam is kérdezni ezt a nyomás dolgot mert ugytudom a földgáz vezetékekben nemnagy nyomás van??.Hát nemtom ezt a szürést házilag hogylehet megoldani de biztos nemegyszerü.Ez a baj a megujulókkal mindig ijen falakba ütközök.De sebaj majd meglátjuk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|