Keresés

Részletes keresés

peterch Creative Commons License 2010-11-01 19:44:31 140
Ha mar belekotyogtam.
Nem lehetne a vezeteken egy reszt lehuteni? Igy a gazban levo vizpara kicsapodna. Vagy akar a tarolot is hideg kutvizzel huteni es az aljara egy gyujtot tenni es ott lecsapolni a vizet?
A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 19:40:53 139
Gratula a babához!!!Már akartam is kérdezni ezt a nyomás dolgot mert ugytudom a földgáz vezetékekben nemnagy nyomás van??.Hát nemtom ezt a szürést házilag hogylehet megoldani de biztos nemegyszerü.Ez a baj a megujulókkal mindig ijen falakba ütközök.De sebaj majd meglátjuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!