Keresés

Részletes keresés

euzsol Creative Commons License 2010-11-01 19:50:23 141
Igen ez tény, akartam is kérdezni, hogy mi lehetett érezhető a metánon kívül, mert a CO és a CO2 is színtelen-szagtalan :) Egyébként közvetlenül nem halni bele, én patrontöltéskor rengeteget lélegzek be, a gond akkor van, ha eléri azt a szintet, amint elájulsz, mert akkor összeesel és ha senki sem tud kivinni a zárt légtérből. Ekkor azonnal megfulladsz, hisz a CO és Te is a talajszinten rekedsz a súly miatt. Jól szellőző légtérben vagy nyílt terepen gyakorlatilag veszélytelen.

bergli:

köszönöm a gratulát. Visszatérve tényleg ne lélegezd be, mert számos baktérium is lehet a gázban, mint sztafilococcus, szalmonella, stb ...

Egyébként nem szabad elkeseredni, folyamatosan keresni kell, az interneten minden megtalálható, kérdés milyen kulcsszóval keresünk, esetleg asszociációval.

Kíváncsi lennék mekkora nyomáson köthető meg a CO aktívszénnel.
A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2010-11-01 19:34:38 138
Szia !

Nem okoskodasbol, de ha CO volna benne es Te azt lelegezned, mar nem lett volna idod ide irni. Ugyanis a CO szagtalan ,iztelen, szintelen gaz, aminek az a nagy baja, hogy az oxigen helyet lekoti a veraramban, tehat szepen lassan fajdalom mentesen meghalsz.:(
Amit erzel, az a CO2, de az sem a legjobb a belelegzesre.

Bocsi, hogy belekotyogtam!

Udv , Peter.
Előzmény:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 18:51:35 135
Ezekszerint hasonlitunk:).Kb 100km-re vagyunk.Az a baj hogy nemsokat találok a neten a szürésről,nyelvet nembeszélek igy kezdem feladni.Ha van ötleted netardzsd magadba:).Vagy ha találsz valami egyszerübbet.A co higitja meg nagyon mert ha belélegzem érzem a co-t benne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!