|
|
|
|
 |
euzsol
2010-11-01 19:50:23
|
141
|
Igen ez tény, akartam is kérdezni, hogy mi lehetett érezhető a metánon kívül, mert a CO és a CO2 is színtelen-szagtalan :) Egyébként közvetlenül nem halni bele, én patrontöltéskor rengeteget lélegzek be, a gond akkor van, ha eléri azt a szintet, amint elájulsz, mert akkor összeesel és ha senki sem tud kivinni a zárt légtérből. Ekkor azonnal megfulladsz, hisz a CO és Te is a talajszinten rekedsz a súly miatt. Jól szellőző légtérben vagy nyílt terepen gyakorlatilag veszélytelen.
bergli:
köszönöm a gratulát. Visszatérve tényleg ne lélegezd be, mert számos baktérium is lehet a gázban, mint sztafilococcus, szalmonella, stb ...
Egyébként nem szabad elkeseredni, folyamatosan keresni kell, az interneten minden megtalálható, kérdés milyen kulcsszóval keresünk, esetleg asszociációval.
Kíváncsi lennék mekkora nyomáson köthető meg a CO aktívszénnel. |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2010-11-01 19:34:38
|
138
|
Szia !
Nem okoskodasbol, de ha CO volna benne es Te azt lelegezned, mar nem lett volna idod ide irni. Ugyanis a CO szagtalan ,iztelen, szintelen gaz, aminek az a nagy baja, hogy az oxigen helyet lekoti a veraramban, tehat szepen lassan fajdalom mentesen meghalsz.:( Amit erzel, az a CO2, de az sem a legjobb a belelegzesre.
Bocsi, hogy belekotyogtam!
Udv , Peter. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2010-11-01 18:51:35
|
135
|
| Ezekszerint hasonlitunk:).Kb 100km-re vagyunk.Az a baj hogy nemsokat találok a neten a szürésről,nyelvet nembeszélek igy kezdem feladni.Ha van ötleted netardzsd magadba:).Vagy ha találsz valami egyszerübbet.A co higitja meg nagyon mert ha belélegzem érzem a co-t benne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|