|
|
|
|
 |
euzsol
2010-11-01 18:28:33
|
134
|
Persze, nem gond. Pest megyében lakom, Gödöllő mellett. Családi vállalkozásunk van, próbálunk megélni. Elsősorban vízszűrőket forgalmazunk. Én viszont nagyon sok rétű vagyok. Szeretem ismeretlen dolgokba vágni a fejszémet és kihasználni az internet adotta lehetőségeket.
Ha ezzel éves szinten megspórolhatnék 4-500-ezer forintot, akkor nem kérdés, hogy próbálkozzak-e.
Finomítani nagyon szeretném, mert egy gázkazánhoz ugye nyomás kell, meg a gázbojlerhez is. Egyébként szerintem Te is lényeges változást érhetsz el, már egyszerűbb szűréssel is. Azthiszem én is ezen a téren kellene körbenézzek. |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2010-11-01 17:51:00
|
133
|
| megkérdezhetem hogy mivel foglalkozol?Ha nem baj!Merre laksz? |
|
Előzmény:
 |
euzsol
2010-11-01 16:21:41
|
131
|
| Igen, ez a rossz gyújtáspontra mutató jel. Így nem egyszerű a dolog. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|