Keresés

Részletes keresés

euzsol Creative Commons License 2010-11-01 18:28:33 134
Persze, nem gond. Pest megyében lakom, Gödöllő mellett. Családi vállalkozásunk van, próbálunk megélni. Elsősorban vízszűrőket forgalmazunk. Én viszont nagyon sok rétű vagyok. Szeretem ismeretlen dolgokba vágni a fejszémet és kihasználni az internet adotta lehetőségeket.

Ha ezzel éves szinten megspórolhatnék 4-500-ezer forintot, akkor nem kérdés, hogy próbálkozzak-e.

Finomítani nagyon szeretném, mert egy gázkazánhoz ugye nyomás kell, meg a gázbojlerhez is. Egyébként szerintem Te is lényeges változást érhetsz el, már egyszerűbb szűréssel is. Azthiszem én is ezen a téren kellene körbenézzek.
A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2010-11-01 17:51:00 133
megkérdezhetem hogy mivel foglalkozol?Ha nem baj!Merre laksz?
Előzmény:
euzsol Creative Commons License 2010-11-01 16:21:41 131
Igen, ez a rossz gyújtáspontra mutató jel. Így nem egyszerű a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!