|
|
|
|
 |
bergli
2010-11-01 17:51:00
|
133
|
| megkérdezhetem hogy mivel foglalkozol?Ha nem baj!Merre laksz? |
|
 |
bergli
2010-11-01 17:42:50
|
132
|
| Részedre viszont nagyon jóhireim vannak,taléltam a vasakközt ithon egy fali bojlert vagy mit valami vizátfojásos gázos cucc a mosogatók felett láttam ijet nállunk nincs ijesmi mert mesze lakok a faluhoz tanyán jószágokkal meg ijesmi.Na a lényeg hogy átalakitottam,a vizes részét leszedtem mert roszvolt a membrán benne meg amugyse kellett most.Kb 1.5-1.8-as fuvóka van benne gyárilag 4 db ezeket felkellett furnom 6mm-esre igymár igen fajin a kezem nemigen birom fölé rakni ugy tolja a hőt.Erről a gázról tudni kell hogy fúvókán keresztül tehát nyomással nemég mert elfújja a lángot,úgykell méretezni a csöveket hogy a szabájzó csap után vastag legyen hogy letudjon lassulni az áramlás tehát nagyobb menyiség de ne siettetve.ígondolom ez a szennyezettsége miatt van.Ugyhogy téged csak buzditani tudlak fütésre biztos jó.Ha valamit nemértesz(roszul magyarázom)szólj bátran szivesen segitek ha tudok. |
|
A hozzászólás:
 |
euzsol
2010-11-01 16:21:41
|
131
|
| Igen, ez a rossz gyújtáspontra mutató jel. Így nem egyszerű a dolog. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2010-11-01 15:01:23
|
130
|
| igen igen lehet benne valami de a mostani 50ccm es mocin gyujtástérkép van itt nincs lehetőség házi állitásra.Viszont ez megy vele csak ingadozik a fordulat meg instabilnak tünik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|