|
|
|
|
 |
euzsol
2010-11-01 16:21:41
|
131
|
| Igen, ez a rossz gyújtáspontra mutató jel. Így nem egyszerű a dolog. |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2010-11-01 15:01:23
|
130
|
| igen igen lehet benne valami de a mostani 50ccm es mocin gyujtástérkép van itt nincs lehetőség házi állitásra.Viszont ez megy vele csak ingadozik a fordulat meg instabilnak tünik. |
|
Előzmény:
 |
euzsol
2010-11-01 13:05:52
|
129
|
Igen, erőteljesen szeretnék próbálkozni én is. A széndioxid kiválasztására létezik egy membrános szerkezet, ami több rétegből áll, végül az egyik rétegen már csak a metán megy keresztül a széndioxid egy másik csövön távozik. Ennek utána kell járnom nekem is. Egyébként ez az aktív szenes kiszűrés is jól hangzik. Bár olcsónak semmiképp sem.
bergli:
elképzelhető, hogy még a gyújtásponton is kellene állítani egy ilyen beavatkozás után. Bár ez megint egy totós módszer. Azt nemtudom megmondani, hogy előbb vagy később gyújtson a motor, de szerintem nem kéne rajta nagyot állítani, csak ipehhogy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|