|
|
|
|
 |
euzsol
2010-11-01 09:39:10
|
126
|
Szerintem érdemes lenne esetleg egy pb palackkal megnézni, vagy bármilyen nagy nyomást bíró palackkal. Expresszen szokott lenni, néha fillérekért. Ha már ott tartasz, hogy éghető gázod van kb15 fokos hőmérséklet mellett is, akkor van értelme továbbvinni. Szeritem már 5-6bar elég lenne a motor meghajtásához.
Egy hűtőmotorral meddig lehet sűríteni? |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2010-11-01 08:20:32
|
125
|
| Természetesen csináltam különolajzást a 2T-re.Egy sima 200literes hordóba tárolom de 1 barnál már nagyon púposodik. |
|
Előzmény:
 |
euzsol
2010-10-31 23:49:16
|
124
|
| Amúgy a kétüteműben való elégetésnél, a zéró kenés mellet, ugye a motor besül. Persze működhet egy darabig, de nyilván nem ez a cél. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|