|
|
|
|
 |
bergli
2010-11-01 08:20:32
|
125
|
| Természetesen csináltam különolajzást a 2T-re.Egy sima 200literes hordóba tárolom de 1 barnál már nagyon púposodik. |
|
A hozzászólás:
 |
euzsol
2010-10-31 23:49:16
|
124
|
| Amúgy a kétüteműben való elégetésnél, a zéró kenés mellet, ugye a motor besül. Persze működhet egy darabig, de nyilván nem ez a cél. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2010-10-31 23:06:16
|
122
|
| igen a disel az disel!Másik hejeken meg arról lehet olvasni hogy a 3-hengeres 2T wartburg motorral égetik el a biót.Hát nemtom má azis eszembe jutott hogy a jelenlegi motornak megnövelem a kompreszióviszonyát mert állitólag a gázmotorok is növelt kompóval készülnek és azok nem diselek.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|