Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2010-11-01 08:20:32 125
Természetesen csináltam különolajzást a 2T-re.Egy sima 200literes hordóba tárolom de 1 barnál már nagyon púposodik.
A hozzászólás:
euzsol Creative Commons License 2010-10-31 23:49:16 124
Amúgy a kétüteműben való elégetésnél, a zéró kenés mellet, ugye a motor besül. Persze működhet egy darabig, de nyilván nem ez a cél.
Előzmény:
bergli Creative Commons License 2010-10-31 23:06:16 122
igen a disel az disel!Másik hejeken meg arról lehet olvasni hogy a 3-hengeres 2T wartburg motorral égetik el a biót.Hát nemtom má azis eszembe jutott hogy a jelenlegi motornak megnövelem a kompreszióviszonyát mert állitólag a gázmotorok is növelt kompóval készülnek és azok nem diselek..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!