|
|
|
|
 |
bergli
2010-10-31 22:02:06
|
118
|
| Öszinténszólva a szénhidrogéneket kihagynám de egyébként igazad van csak nincs ijen kicsi diselem ami van az 4000ccm meg 2500ccm ezek traktorok és ezmár azért tulzás lenne.Ezen a minimális benzin dolgon már énis gondolkodtam de azmár nem ingyen megy..Ha nemlennék enyire hüje az elektronikához megoldható lenne ez szerintem gyujtás tuningal de sajna nemértek ehez..Egyépként amig csak benzinszag is van a karbiba nincs gond csak mikor teljesen kifogy akkor ojan mint amikor elszegényedik a keverék és elkezd fuldákolni.Áá nemtom holnap öszedobok egy kisérleti 50ccm-s motort majd meglátjuk milesz..Felhivnám a figyelmed a fagázra legalább enyire jónak tünik és nemis igen komplikáltabb vagyis nemsokkal énis most olvasgatom a kiserőmü topikba kb a 10-dik oldaltól olvasd ha érdekell.igéretes esetleg még kombinálni is lehetne a biogázzal.Egy buborékoztatót majd okvetlen csinálj a balesetek miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
euzsol
2010-10-31 21:44:02
|
117
|
| Eddigi olvasataim alapján a dízel motort előnyben részesítik, bár mindig az van előnyben, ami van otthon az embernek. A dízelnél dízel-biogáz keveréket alkalmaznak. Hangyányi dízel van benne kb a gyújtás céljából. Arra gondoltam, hogy nem lehetne-e benzin-levegő-metán keveréket bejuttatni a hengerbe. Esetleg ezt még lehetne próbálni etanollal, annak alacsonyabb a gyulladáspontja, bár nem tudom reagál-e a metánnal. |
|
Előzmény:
 |
bergli
2010-10-31 21:30:30
|
116
|
Tapasztalataim alapján ehez nemkell a bonyolult tisztitás csak nagyobb fúvókák.Kellene szerezned valami használt gáztüzhejt vagy ijesmit és azon próbálgatni hogy menyivel nagyobb fúvóka átmérő kell mint a normál gázhoz ebből már lehetne következtetni pár dologra.Nézegettem énis ezt a tisztitást de macerásnak találtam meg nemis igazán értem..Szerintem a 10bár elég kis nyomás nemhinném hogy hüteni kellene amugyis vagy 300 fok a gyulladáspontja de inkább több.Yutubon sok videó van erről hogy mijen egyszerüen kivitelezhető a tárolása,nagyüzemileg is ahol hejben használják gázzsákban tartják kis nyomáson.Ha 200 literes a tárolód az tizbárnál már kétezer liter azmár nemis rosz..Én a benzinmotorral kinlódok de nehezen megy vele mert nehezen és elnyujtottan gyullad be a szikrától,meg nehéz eltalálni a jó keveréket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|