Keresés

Részletes keresés

quint Creative Commons License 2010-10-25 17:51:39 688
Nyugodtan belemehet. A hagyományos izzónak a legkisebb a hatásfoka, az melegszik a legjobban.
NeomatiK Creative Commons License 2010-10-24 20:44:37 685
A hagyományos izzó értékére vonatkozik a korlátozás, a hőleadása miatt. A műanyagfoglalata és/vagy az ernyője ennyi hőt bír. Én így tudom legalábbis.
A hozzászólás:
Pharaoh85 Creative Commons License 2010-10-24 20:09:00 683
Hi!

Nem tudom mennyire ide vágó téma, de azt szeretném kérdezni, hogyha, egy lámpatestre az van írja, hogy max 60W-os égő mehet bele, akkor halogén lámpából mehet -e bele 52W-os, aminek a fényereje 75 W-os izzónak felel meg? Vagy ez a korlátozás csak a tényleges wattokra vonatkozik és nyugodtan mehet bele?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!