|
|
|
|
 |
quint
2010-10-25 17:51:39
|
688
|
| Nyugodtan belemehet. A hagyományos izzónak a legkisebb a hatásfoka, az melegszik a legjobban. |
|
 |
NeomatiK
2010-10-24 20:44:37
|
685
|
| A hagyományos izzó értékére vonatkozik a korlátozás, a hőleadása miatt. A műanyagfoglalata és/vagy az ernyője ennyi hőt bír. Én így tudom legalábbis. |
|
A hozzászólás:
 |
Pharaoh85
2010-10-24 20:09:00
|
683
|
Hi!
Nem tudom mennyire ide vágó téma, de azt szeretném kérdezni, hogyha, egy lámpatestre az van írja, hogy max 60W-os égő mehet bele, akkor halogén lámpából mehet -e bele 52W-os, aminek a fényereje 75 W-os izzónak felel meg? Vagy ez a korlátozás csak a tényleges wattokra vonatkozik és nyugodtan mehet bele? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|