|
|
|
|
 |
Teaway
2010-10-24 19:39:11
|
682
|
| 5 perces világítás az nem elég. Pl. a mellékhelyiségben, szüretkor. |
|
 |
NeomatiK
2010-10-24 19:27:24
|
681
|
| 5 perc az nem kevés idő. |
|
A hozzászólás:
 |
Baratg
2010-10-23 20:30:55
|
680
|
Sziasztok!!!
A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz. Ez a kérdőív a otthoni világítás lakalmazásáról szól!! Szeretném ha minél többen kitöltenétek nagyon nagy segítséget nyújtanátok ezzel! Névtelen és 5 percnél nem tart tovább!!! Előre is köszönöm!
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dC03N1liZE54MF9RSXU0YU1CLU54dkE6MQ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|