Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-11-08 19:26:20 365

Haliho Beubabu!

Néhány hal mutatóba:mert nem jársz másik halas fórumokra:-))))

kőmű Creative Commons License 2010-10-21 19:13:47 364
Az a zöld szörnyűség a fonalas alga,mindannyiunk ellensége.Szerintem az idén már semmit sem kell vele csinálj.Ha nagyon zavar,és kedved van a hideg vízben nyúlkálni,akkor szedd ki.
A halak még nálunk is esznek,bár már messzemenőkig nem azt a mennyiséget,amit a nyáron bekajáltak.
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-10-21 18:16:30 363

Halihó, sziasztok!

Mi újság veletek, hogy vagytok, hogyan viselitek a hideget és azt rengeteg falevelet? Nekem egy hét alatt tele lett a törpöm vele, napi több zsák lombot söprögetünk össze a kertben és az utcán és persze a tóból is halászgatjuk... Ma volt eddig a legrosszabb, mert ez a hideg szél ami itt fúj, az elviselhetetlen. Persze a kutyáim imádják :-) Ma egyébként lehalásztam a vízen úszó növényeket is. Néhányat vödörbe tettem és behoztam a lakás egy hűvös helyére, hátha áttelel. Észrevettem viszont, hogy a vízben valami zöld nyúlós izé van a köveken. Ez valami algaszerűség? Kell vele csinálni valamit? A széleken az alacsony vízben már alig látszalak a kavicsok. A halak egyébként még esznek rendesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!