|
|
|
|
 |
kőmű
2010-10-21 19:13:47
|
364
|
Az a zöld szörnyűség a fonalas alga,mindannyiunk ellensége.Szerintem az idén már semmit sem kell vele csinálj.Ha nagyon zavar,és kedved van a hideg vízben nyúlkálni,akkor szedd ki. A halak még nálunk is esznek,bár már messzemenőkig nem azt a mennyiséget,amit a nyáron bekajáltak. |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-10-21 18:16:30
|
363
|
Halihó, sziasztok!
Mi újság veletek, hogy vagytok, hogyan viselitek a hideget és azt rengeteg falevelet? Nekem egy hét alatt tele lett a törpöm vele, napi több zsák lombot söprögetünk össze a kertben és az utcán és persze a tóból is halászgatjuk... Ma volt eddig a legrosszabb, mert ez a hideg szél ami itt fúj, az elviselhetetlen. Persze a kutyáim imádják :-) Ma egyébként lehalásztam a vízen úszó növényeket is. Néhányat vödörbe tettem és behoztam a lakás egy hűvös helyére, hátha áttelel. Észrevettem viszont, hogy a vízben valami zöld nyúlós izé van a köveken. Ez valami algaszerűség? Kell vele csinálni valamit? A széleken az alacsony vízben már alig látszalak a kavicsok. A halak egyébként még esznek rendesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|