|
|
|
|
 |
NS68
2010-10-18 11:36:12
|
362
|
| Az két éve ültettem tavaly pár vékony szárat hozott alig fejlődött az idén tavasszal hozott 10-12db új kb4m-es szárat. Ezeket a gyökereket idén tavasz óta növesztette és mind a tó irányába nőtt. Biztos érzi hogy merre van a víz. Most vágtam vissza először majd kiderül merre megy tovább. A fajtáját nem tudom az új szárak sötétzöldek aztán sárgák lesznek. Láttam te is most telepítettél szoktam olvasni azt a topikot. |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-10-17 20:17:06
|
361
|
Mennyi idő alatt nőt meg ekkorára a rizóma? Ha levágod a hegyét akkor nem nő tovább, csak az oldalhajtásai növekednek! |
|
Előzmény:
 |
NS68
2010-10-17 16:19:27
|
360
|
Véletlenül vettem ma észre, hogy a bambusz megkerülte a beásott vaslemezt. Ezek a gyökerek már pár centire voltat a tótól.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|