Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2010-10-17 15:22:11 375
Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább

A jobbság nem használat közben számit, hanem tartósságban. Kellemetlen érzés ha az "occó de gyorsz mint a szandiszkeksztrém" kártyáról egyszercsak eltűnik a komplett nyaralás mert épp akkor adta meg magát cucc.
Előzmény:
sefotos Creative Commons License 2010-07-20 06:26:30 366
Nekem az Adata SDHC jött be, class6 és class10, 4, 8 és 16 GB-ot használok, több darabot. 550Dvideóra, RAW-os képekre rendben működik. Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!