Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
spenot55 Creative Commons License 2010-10-17 15:00:25 374
Hát ez az! (Az SD/SDHC-t ismerem, nekem is az van. Ez a CF nem az én hasfájásom)
Előzmény:
Ati88 Creative Commons License 2010-10-16 13:31:50 373
Bocs, benéztem, hülyeséget írtam. Te CF-et kérdeztél...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!