Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
SolnesN Creative Commons License 2010-10-15 09:56:14 24

  Szia !

 Hogy halad a dolog ?

 Kész a szerződés  ??

 Ü.

 

 SN.

Előzmény:
Magus Simon Creative Commons License 2010-10-08 15:02:04 11

Most költözünk bérleménybe, csak sikerüljön már eladni a meglévőt.

Én osztottam, szoroztam, így lényegesen jobban jövünk ki. Öt évre kötjük, közjegyző előtt, határozott időtartamra. Onnan senki ki nem tesz 4 év és 12 hónapnál hamarabb :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!