Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-10-15 16:25:47 347
Melyik? A Micó, vagy a hal? :-))))
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-10-15 08:35:09 346

Jó reggelt!

Azért ez nem semmi, ez már egy igazi matuzsálem :-) Gyönyörű szép, ügyesek vagytok :-)))

Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-10-15 06:36:11 345
A nyáron engem is apa elzavart kishalat fogni.Az mondjuk akkor nem sikerült csak egy nagyobb 1,4-es dévért akasztanom.Nem én szedtem ki,azt apára bíztam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!