Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-10-14 19:39:14 229
Bocs, most látom, hogy véletlenül az 55-200 obinál f/4-et állítottam be. Állítsad át f/8 -ra!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-10-14 19:37:33 228
(Alaphelyzetben a 18-55 IS képét látod, majd az egérkurzort kell rávinni a képre, s akkor látható az 55-200 objektív képe.)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-10-14 19:35:11 227
Ez a 18-55 minta f/8-on nagyon rossz. (Nekem egyik obim sincs meg ezek közül, de szoktam az enyémeket tesztelni. Két hasonló minőségű obi között ekkora különbség akkor szokott lenni, ha az egyik a) félrefókuszál b) rossz példány. Első lépésben ellenőrizném, hogy pontos-e a fókuszálás. Ha igen, akkor citrom az obi. Egy összevetés itt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!