|
|
|
|
 |
Szanki
2010-10-14 18:06:28
|
342
|
Sporthorgász? Néha azért jó lenne 1-1 húshorgász akció is, Na nehogymá 5 kiló alattit egyél má? Az ilyen aprók az alaplébe valók, nem?
Viccet félretéve nagy élmény lehet ekkora halat fogni! Te mekkorát fogtál már életedben? |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-10-14 14:35:41
|
341
|
Szia Szanki!
Könnyesre röhögtem magam már megint :-)))) Monyuk igazad van, tényleg halkaki lett belőlük...
A tükröst tényleg könnyebb pucolni, de nem hozta haza, mert Merenyén 5 Kg feletti halat megmérni és fotózni lehet, majd vissza kell engedni a vízbe - persze miután lekezelték a horog miatti sebet. Pedig jó kis zaba lett volna. Azokon túl amit leírtál a hasán lévő zsírból isteni töpörtyűt lehet csinálni - nyami. |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-10-13 19:25:08
|
339
|
Szerintem Te füllentesz, ennyi idő után már ki is kakálták őket. Halkakik lettek! ;-)))))) ;-OOOO) A Ponty igen szép mutat az Urad kezében! Azért van előnye a tükörpontynak, sokkal könnyebb pucolni! Fogadjunk nem is emlékszel az ízére, halászlé, rántott hal lett dögivel? ;-)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|