Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-10-14 18:06:28 342
Sporthorgász?
Néha azért jó lenne 1-1 húshorgász akció is, Na nehogymá 5 kiló alattit egyél má?
Az ilyen aprók az alaplébe valók, nem?

Viccet félretéve nagy élmény lehet ekkora halat fogni!
Te mekkorát fogtál már életedben?
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-10-14 14:35:41 341

Szia Szanki!

Könnyesre röhögtem magam már megint :-)))) Monyuk igazad van, tényleg halkaki lett belőlük...

A tükröst tényleg könnyebb pucolni, de nem hozta haza, mert Merenyén 5 Kg feletti halat megmérni és fotózni lehet, majd vissza kell engedni a vízbe - persze miután lekezelték a horog miatti sebet. Pedig jó kis zaba lett volna. Azokon túl amit leírtál a hasán lévő zsírból isteni töpörtyűt lehet csinálni - nyami.

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-10-13 19:25:08 339
Szerintem Te füllentesz, ennyi idő után már ki is kakálták őket. Halkakik lettek! ;-))))))
;-OOOO)
A Ponty igen szép mutat az Urad kezében!
Azért van előnye a tükörpontynak, sokkal könnyebb pucolni!
Fogadjunk nem is emlékszel az ízére, halászlé, rántott hal lett dögivel? ;-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!